Magicard 300

Bezpečné - Magicard 300 využíva výhody Digital shredding™ (digitálneho skartovania), čo znamená, že akonáhle sa informácie použijú pre tlačovú úlohu, sú fragmentované a rozptýlené, čo ich robí nevymožiteľnými, čo je funkcia vyvinutá ako reakcia na rastúci celosvetový dopyt po regulácii osobných informácií vrátane iniciatív, napríklad požiadavka Európskej únie na GDPR.

Dôveryhodná identita - Vodoznak HoloKote® sa dá vytlačiť cez povrch karty. Magicard 300 je dodávaný s 3 štandardnými vzormi a umožňuje vám pridať až 3 vlastné vzory, ako je logo vašej spoločnosti alebo iný jedinečný bezpečnostný dizajn.

Vysoká kvalita - Magicard 300 ponúka široké spektrum farieb a tlačí pri 300 x 300 dpi - ideálne pre fotografie na identifikačných kartách a presnejšie zobrazenie firemných log a ďalších obrázkov.

Jednoduché použitie - aby ste sa rýchlo a ľahko dostali do prevádzkovania, Magicard 300 sa integruje do existujúcej sieťovej infraštruktúry „out of the box“ cez USB, čo minimalizuje čas potrebný na nastavenie a vyžaduje malé technické znalosti.

Flexibilita - dávková tlač s výmenným 100-kartovým podávačom alebo tlačte jednorazové alebo prepisovateľné karty pomocou ručného podávača. Inovujte jednostrannú tlačiareň Magicard 300 na obojstrannú tlač pomocou jednoduchej súpravy na inováciu (upgrade).

Efektívne - Firmvér Magicard 300 analyzuje farby odoslané vodičom a namontovaný typ filmu a tlačí panely postupne, aby nedošlo k plytvaniu filmovými panelmi.

Odolný - Magicard 300, postavený z vysokoúčinných účelových materiálov a pokrokových komponentov, je navrhnutý a vyrobený v centre excelentnosti spoločnosti Magicard pre výrobu vo Veľkej Británii a je podporovaný 24/7 technickou podporou a zárukou.

Vysoké rýchlosti - každá jednofarebná jednostranná karta s tlačiarňou HoloKote® sa dá vytlačiť za menej ako 23 sekúnd, zatiaľ čo verzia resin-only trvá menej ako 6 sekúnd.

Aktualizácie a upgrady - Magicard 300 sa ľahko udržuje v aktuálnom stave pomocou najnovších funkcií a opráv, keď sú dostupné.

Záruka

Magicard 300 je krytý 3-ročnou obmedzenou zárukou, ktorá zahŕňa kryt tlačovej hlavy ** a priamy prístup do globálneho tímu technickej podpory Magicard. V čase nákupu je k dispozícii ďalšia jednoročná záruka.

* * K dispozícii vo Veľkej Británii, EÚ, Severnej Amerike a ďalších vybraných územiach. Obmedzená záruka výrobcu na 3 roky alebo 250 000 panelov. Zahŕňa zlé spracovanie, výrobné chyby a zlyhanie komponentov - podmienené použitím schváleného spotrebného materiálu Magicard a dodržiavaním správnej pravidelnej údržby a frekvencie.

0
mm

šírka

0
mm

výška

0
mm

dĺžka

0
g

hmotnosť

ALMECO s.r.o.

Podhorská 18

902 01 Pezinok

IČO: 35 960 485 

Email: cenovky@almeco.sk

Tel.: +421 33 6477 014

Fax: +421 33 6477 015

Chete dostávať informácie o novinkách?

© 2024 ALMECO, s.r.o. Vytvořeno od canalmedia